Vianočné gél lakované nechty s vločkami

Vianoce sú už za dverami, treba si pripraviť už aj nechtíky.

Vianočné nechty červené

Farby, ktoré sa najviac nosia počas vianoc sú tradične červená, biela a trblietavá zlatá či strieborná. Naše dnešné nechty majú zo všetkého niečo. Trend zdobenia každého nechtu v inej farbe stále pretrváva, takže sme použili naraz všetky sviatočné farby.

Zmatnenie nechtov
Ako tradične, aj tu sa začneme so zatlačením nechtovej kože a jemným zmatnením nechtov. Po odstránení prachu sa nanesie máličko primeru na nechty.

Červené, zlaté, biele nechty
Nanesieme jednu tenkú vrstvu bieleho, červeného a zlatého gél laku na nechty aj ich hrany (my sme použili “I love red”, “White” a “Goldy”) a necháme vytvrdnúť v UV lampe 2min, alebo v LED lampe 30sec. Nanesieme ďalšiu tenkú vrstvu farebných gél lakov a opäť necháme vytvrdnúť v lampe.

A3
Farebné gél laky Ambima po vytvrdnutí v lampe nemajú lepkavý výpotok. Biely necht, na ktorý budeme maľovať jemne zmatníme bielym blokom. Robíme to preto, aby namaľované motívy neroztiekli na inak klzkom povrchu vytvrdnutého gél laku.

Maľovanie vločky na nechty
Červený gél lak I love red kvapneme na kúsok fólie, namočíme doň tenký štetec a namaľujeme motív snehovej vločky.

Bodkovanie na nechty gél lakom
Zlatý gél lak Goldy kvapneme na kúsok fólie a namočením zdobiaceho pera urobíme okolo vločiek menšie aj väčšie zlaté bodky. Potom nechty necháme vytvrdnúť v UV lampe 2min, v LED lampe 30sec. Nakoniec nanesieme tenkú vrstvu Gél lak quick top coat a zasa necháme vytvrdnúť v UV alebo LED lampe.

Červeno zlaté vianočné nechty
Červeno zlaté vianočné nechty s vločkami sú hotové. Tento istý motív sa dá použiť aj na gélové nechty, aj na dlhšie aj na kratšie.

Comments are closed.